Novinky Oves-konopí [BLOG]

novinky-oves-konopi-blog

Sametově hebké, pečující, vyživující, zklidňující. Naše OVESNO-KONOPNÉ NOVINKY působí na pokožku jako něžné doteky motýlích křídel. Jsou vysokou školou rozmazlování. Propojením dokonale jemné péče s noblesní přírodní vůní.

Proč právě oves? A proč konopí?

Jsou to staletími ověřené prostředky na kožní problémy. Na mnoho způsobů je využívaly už naše babičky a nedají na ně dopustit ani tvůrci dnešních léčebných a hypoalergenních přípravků. Ovesný olej je mimořádně bohatý na ceramidy, molekuly tuku spoluvytvářející ochrannou bariéru pokožky. Kromě toho obsahuje mnoho dalších cenných látek, které zmírňují svědění, pokožku zklidňují, dlouhodobě hydratují a udržují měkkou, pružnou a vláčnou. Konopný olej je mimořádně bohatým zdrojem omega-6 k omega-3 mastných kyselin, a to v ideálním poměru 3:1. Pleť výrazně zklidňuje, hydratuje, regeneruje, promašťuje, podporuje její odolnost a pružnost. Spojení těchto dvou jedinečných ingrediencí pro nás proto bylo jasnou volbou.

novinky-oves-konopi-1

Komfort na entou!

Už jen díky hlavním surovinám – ovesnému a konopnému oleji – tyto preparáty působí jako balzám. Zjemňují, zvláčňují, zklidňují a ohleduplně pečují i o tu nejcitlivější pokožku. Další ingredience, například amarantový a mandlový olej, extrakt aloe vera, pantenol, alantoin a vitamin E, složení novinek synergicky doplňují. Komfortní požitek umocňuje komplex éterických olejů benzoinu, majoránky, koriandru, komonice, cypřiše, citronu a pomeranče, který celé ovesno-konopné řadě dává noblesní pudrově hedvábné aroma s citrusovým nádechem čistoty. A nejen to. Éterické oleje svými regeneračními, zklidňujícími a tonizačními účinky významně podporují celkové působení preparátů.

Kompletní péče od rána do večera

Tři ovesno-konopné novinky, společně s Odličovacím mlékem Oves-konopí, které už z naší nabídky znáte, nyní tvoří ucelenou čtveřici preparátů. Základní řadu nabízející kompletní péči o obličej i tělo, od rána do večera. Regenerační krém Oves-konopí vaši pleť vyživí, hydratuje, zklidní, zvláční a dodá jí rozzářený mladistvý vzhled. Krém má velmi jemnou a lehkou texturu. Neucpává póry a pleť nechává volně dýchat. Čistě přírodní Regenerační olej Oves-konopí má podobné účinky a složení jako krém, ale jedná se o bezvodý, tedy pokožkou 100% využitelný, olejový preparát. Můžete ho využít nejen k běžné péči místo krému, ale zejména do mrazu, kde krémy, vzhledem k obsahu vody, nejsou příliš vhodné. Olej se rychle vstřebává, aniž by zanechával pocit mastnoty. Tělové mléko Oves-konopí pak můžete využívat k péči o celé tělo. Zamilujete si ho nejen pro jeho lehkost, hebkost, vyživující, zklidňující a zvláčňující účinky, ale i pro jeho komfortní aroma, které na dlouhé hodiny provoní vaši pokožku.

novinky-oves-konopi-2

Každým coulem aromaterapeutická

Naším záměrem bylo vytvořit dokonale jemnou zklidňující kosmetiku, pro každý typ pleti, včetně velmi citlivé, aknózní a podrážděné. Zároveň využít složky podporující tonizaci, rozjasnění a vitalitu, které ocení i ochablá a stárnoucí pokožka. Ale hlavně… chtěli jsme vytvořit kosmetiku každým coulem aromaterapeutickou. Tedy naplno využívající i sílu a blahodárné účinky éterických olejů. Věříme, že se nám to povedlo a že vám naše ovesno-konopné preparáty budou přinášet nejen skvělý pocit z péče o pokožku, ale díky krásné vůni i psychickou pohodu.

Preparáty OVES-KONOPÍ jsou super volbou pro vás, kteří upřednostňujete extra jemnou zklidňující péči, ale zároveň milujete čistě přírodní vůně a chcete si užívat blahodárné účinky éterických olejů.