NOVINKA: Přírodní deodoranty [BLOG]

novinka-prirodni-deodoranty

Hurá! Už jsou na světě! Naše dvě horké novinky, o které jste nás tak žádali – ČISTĚ PŘÍRODNÍ DEODORANTY BAEUTY A ENERGY. Připravené provázet vás na cestách necestách. Provonět váš život v práci, na dovolené, při sportu i relaxaci. Jemně. Něžně. Svěže. Energicky. Každému, jak to rád.

Jemně květinový, svěže kořeněný… nebo oba?

Chcete uspokojit romantičku ve vás, své citlivé a něžné stránky? Sáhněte po deodorantu BEAUTY s kultivovanou květinovou kompozicí éterických olejů. Zalahodí vám, pokud jste dívka, stejně jako zralá žena. Zahalí vás do subtilního květinovo-pudrového aroma jako do bílého hedvábného závoje a na dlouhou dobu vám dodá pocit komfortu a čistoty.

Pokud jste spíše akční, sportovní, dynamická, nebo jste muž, nejspíš budete na jedné vlně s výrazně svěžím deodorantem ENERGY. Je totiž dokonale UNISEX. Vytvořili jsme pro něj kompozici éterických olejů z kořeněných bylin a citrusů. Jemně chladí, což oceníte zejména v létě. Ale přesto je živá, plná energie a radosti ze života.

Možná je ideální pořídit si deodoranty oba. Můžete je střídat podle nálady. 🙂

Z čeho jsme je „upekli“

V recepturách obou deodorantů najdete BIO hydrolát z vilínu viržinského, extrakty granátového jablka a aloe vera, jemný kukuřičný škrob, který jim dává potřebnou hustotu a ester kyseliny citronové, který pomáhá zmírňovat zápach potu a uchovat vůni déle na pokožce. Deodoranty se liší se pouze skladbou éterických olejů, a tedy i vůní.

Proč si je pořídit

» Nenajdete v nich žádné hliníkové soli, alkohol ani parabeny.
Neucpou vám kožní póry sloučeninami hliníku, aby zamezily pocení, jako to dělá většina klasických antiperspirantů. Tedy u nich nehrozí ani žádná rizika pro vznik rakoviny prsu. Tato souvislost už je známá, doložená studiemi a otevřeně o ní začíná mluvit i mnoho lékařů.

» Respektují přirozenou potřebu vašeho těla potit se.
Vaše kožní póry jen jemně stáhnou a pomocí bylin a éterických olejů zmírní pocení. Jejich hlavní síla však spočívá v tom, že dokážou bránit tvorbě zápachu potu. Přesněji zamezovat množení a rozkladu bakterií, které tento zápach způsobují. Tedy se stále potíte, což je pro tělo přirozené a potřebné, ale o něco méně, a hlavně – váš pot nezapáchá.

» Jemně a laskavě pečují o vaši pleť.
Všechny ingredience v deodorantech působí v dokonalé synergii. Nejen že deodorantům dávají antibakteriální, protizánětlivé, mírně stahující a osvěžující účinky, ale současně jemně a laskavě pečují o vaši pleť, a to i o tu nejcitlivější. Zklidňují ji, regenerují, hydratují a zvláčňují.

» Jsou diskrétní, nelepí a nezanechávají skvrny.
Mimo jedinečných účinků jistě oceníte i „neviditelnost“ a diskrétnost obou deodorantů. Rychle se vstřebají, nelepí a na vaší pokožce ani oblečení nezanechají žádné skvrny.

» Jsou balené v praktických rollonech.
Za zmínku stojí i praktická balení deodorantů v 50ml rollonech. Bez problémů se tedy vejdou do každé kabelky a jsou vždy připraveny k okamžitému použití.

» Jsou vhodné i pro vegany.
Pokud jste vegani, uvítáte, že deodoranty neobsahují žádné živočišné suroviny. Ostatně jako drtivá většina našich preparátů.

prirodni-deodoranty-beauty-a-energy