POSÍLENÍ PÁNEVNÍHO DNA

NÁHRADNÍ TERMÍN

Jak své pánevní dno připravit na těhotenství nebo jak ho dostat do kondice po porodu? Jak si ulevit od bolestí v kříži, bolestivé menstruace či gynekologických potíží? Jak zabránit únikům moči, třeba jen při kýchnutí, smíchu nebo poskočení? Jak zahnat únavu a navrátit do života energii?
Toto a mnohé další vám může pomoci vyřešit speciální technika posilování pánevního dna. Pokud chcete navázat kontakt se svým pánevním dnem (o kterém možná ani nevíte, že ho máte) a dozvědět se o této unikátní metodě více, určitě přijeďte na kurz zkušené terapeutky Ingrid Šimkové!

Ohlasy účastníků kurzu

J. Kordová, Ústí nad Labem: „Děkuji lektorce Ingrid Šimkové za báječně prožitý víkend! Byly to dva dny plné úžasné energie, nových zkušeností, zajímavých teorií, zážitků a cvičení oblastí, o kterých mnohé z nás moc nevěděly. Děkuji moc! Ráda bych tento kurz dala jako dárek i svým dvěma dcerám.“

J. Pokorná, Brná: „Tyto dva dny by měly povinně absolvovat všechny ženy. Všechno bylo skvělé a navíc v nádherném prostředí!“

S. Brázdová, Ústí nad Labem: „Musím přiznat, že jsem si ještě nikdy tak neodpočinula, jako tento víkend. Jsem ráda, že jsem na kurz jela. Mám pocit, že případné problémy v budoucnosti budu řešit s lehkostí. Děkuji!“

Komu je kurz určen

Všem ženám, které tuto metodu chtějí uplatňovat doma, stejně jako terapeutům, kteří si chtějí rozšířit spektrum svých profesionálních dovedností.

Program

  • Dozvíte se, co pánevní dno vlastně je, proč je dobré ho cvičit a jak to dělat správně. Kdy je vhodné ho spíše relaxovat a jak toho docílit.
  • Pomocí jednoduchých cviků se naučíte ovládat svaly pánevního dna (nejen svěrače) a zapojíte je do běžného života a svých pohybových stereotypů.
  • A určitě bude velmi zajímavý i psychosomatický pohled na oblast pánve. Dozvíte se, která témata souvisí s naším pánevním dnem a které emoce se tam ukládají.
  • Vyzkoušíte si i využití pánevního dna jako energetické pumpy, tak jak ho používají například indické ženy. A mnoho dalšího…

Termín konání

sobota 19. května 2018 ‒ 9:00 ‒ neděle 20. května 2018‒ 15:00

Cena

2100 Kč / 1900 Kč ‒ pro klienty ATOK se zákaznickým číslem
Cena nezahrnuje stravování a ubytování

Lektoři

lektor Ingrid ŠimkováINGRID ŠIMKOVÁ
Je vyhledávanou terapeutkou, masérkou a propagátorkou nových směrů v oblasti regenerace. Baví ji objevovat nové a často i netradiční směry, podněty a myšlenky pro praxi. V oblasti masáží a regenerace se pohybuje od roku 1990. V roce 1992 otevřela v Brně vlastní regenerační studio. Pracuje holistickým způsobem a u každého klienta respektuje jeho individualitu. Je absolventkou mnoha odborných kurzů, seminářů a škol zaměřených na práci s tělem. V posledních letech se věnuje i lektorské a publikační činnosti. Je rovněž autorkou mnoha článků v časopise Aromaterapie a dlouholetou spolupracovnicí společnosti Cosmetics ATOK International.

Přihláška na program Centra ATOK

Vyberte prosím ubytování (vyžadováno)
 bez ubytování 1 lůžko 3 lůžka 4 lůžka 2 lůžka s příslušenstvím

Vyberte stravování (vyžadováno)
 bez stravy snídaně polopenze plnápenze

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Vyplňte prosím Vaší adresu (vyžadováno)
Ulice a číslo popisné:

PSČ:

Město:

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše poznámka

Závazně objednávám.


Přihlášku a potvrzení o platbě prosíme zaslat nejpozději do 14 dnů před zahájením jednotlivých kurzů a pobytů.
Instrukce pro platbu vám budou zaslány po přijetí přihlášky.

S klientem je počítáno až od doby kdy má zaplacenou zálohu na kurz nebo relaxační pobyt. V případě nezaplacené zálohy nebudeme tato místa blokovat.

POKUD SE KLIENT ODHLÁSÍ:
do 4 týdnů před příjezdem: 10% z ceny pobytu, kurzovného
4-2 týdny před příjezdem: 20 % z ceny pobytu, kurzovného
méně než 2 týdny před příjezdem: storno poplatek ve výši složené zálohy