LETNÍ RELAXAČNÍ TÝDEN PRO ŽENY 1

Výtvarné techniky s Monikou Brýdovou, míchání vlastního parfému, výlet, exkurze do firmy ATOK & relaxace, služby pro krásu

Opět je pro vás, milé ženy, nachystán voňavý a pestrý „švédský stůl” plný lahůdkových letních aktivit a lákavých novinek! Můžete se těšit na program krásy doslova od hlavy až k patě, povídání o aromaterapii, kosmetice a vlasových trendech, stejně jako na cvičení, tanec, jógu, meditaci, relaxaci v zahradě i zajímavé výlety.
Těšit se můžete těšit i na společné hravé a originální tvoření, protože mezi vás opět přijede úžasná žena, česká kreativní „guru“ Monika Brýdová, lektorka, autorka mnoha knih, publicistka a spoluautorka televizních pořadů, kterou možná znáte z Rad ptáka Loskutáka nebo Snídaně s Novou.

Přijeďte k nám s kamarádkami a dalšími ženami sdílet příjemné chvíle odpočinku a z bohatého programu si vybrat, co vás baví a těší! PŘIJEĎTE K NÁM ZAHODIT STAROSTI, ODPOČÍVAT, RELAXOVAT, VZDĚLÁVAT SE A TVOŘIT!

Komu je kurz určen

Všem dívkám a ženám bez rozdílu věku, které pro sebe chtějí něco udělat, získat nové inspirace a zároveň si v příjemném prostředí našeho centra odpočinout a na chvíli zahodit všechny starosti.

Program

  • Protože Sebuzín je relaxační centrum společnosti Original ATOK, „království vůní“, kde se tvoří čerstvá přírodní a aromaterapeutická kosmetika, po celý pobyt vás budeme hýčkat příjemnými vůněmi a péčí. Můžete si dle vlastního přání předem objednat masáž, kosmetické ošetření, domluvit služby kadeřnice, pedikérky či našich dalších profesionálů a po celý týden si užívat voňavých pozorností od hlavy až po paty.
  • Připraven je pro vás workshop o aromaterapii a kosmetice Original ATOK. Budete mít možnost namíchat si v laboratoři centra osobní parfém přímo na míru, což je vždy velmi oblíbená a zábavná činnost. V případě zájmu bude možné zavítat také na exkurzi přímo do sídla firmy v nedalekých Trmicích, a podívat se, jak kosmetika Original ATOK vzniká.
  • Na programu je také přednáška kadeřnice a kosmetičky o nových trendech s možností individuálních konzultací. Zájemkyně si mohou během pobytu domluvit dokonce i proměnu vizáže a přijet domů úplně jako nové. :-)
  • Pokud rády tvoříte, určitě si užijete jako každoročně také skvělou kreativní zábavu se známou propagátorkou české kreativní tvorby Monikou Brýdovou a domů si přivezete vlastnoručně vytvořená dílka, šperky z FIMO hmoty, batikovaná trička, malované tenisky (ty jsou po loňském úspěchu velkým hitem!) a jiné originální kousky. Vždy se můžete těšit na nějakou novinku. Monika vás určitě inspiruje také zdravým stylem stravování, který převzala od Antonie Mančingové a kreativně přizpůsobila svým potřebám.
  • Je pro vás připraveno také cvičení, tanec, jóga a meditace. K pohybu a relaxaci vám bude k dispozici celá zahrada centra i malebné okolí, které zve k romantickým toulkám. V zahradě je možné také trávit příjemné večery s grilováním.
  • A samozřejmě vás také čekají zajímavé výlety – jeden celodenní (jeho cíl ponechejme jako překvapení) a jeden půldenní do půvabných míst v Českém Středohoří v okolí centra.

TIP:Přemýšlíte o originálním dárku pro svou manželku, přítelkyni, matku, kamarádku? Mnohé ženy před věcnými dary s mnohem větším nadšením upřednostní čas, kdy budou moci vypustit své každodenní starosti, věnovat se samy sobě a v příjemném prostředí relaxovat. Pokud chcete vám blízkou ženu mile překvapit, neváhejte, rádi vám vystavíme DÁRKOVÝ POUKAZ.

Termín

Sobota, 5. srpen 2017 ‒ 9:00 – pátek 11. srpen 2017 ‒15:00

Cena

1700 Kč ‒ jednotná cena
Cena nezahrnuje stravování a ubytování.

Lektor

lektor Monika BrýdováMONIKA BRÝDOVÁ
Přestože je původní profesí ekonomka, již mnoho let profesně zabývá svým největším a celoživotním koníčkem ‒ kreativní tvorbou. Je nejznámější českou propagátorkou kreativní tvorby, a v současné době také zdravé a kreativní přípravy pokrmů. Její nápady můžete nalézt v různých časopisech, v televizi v pořadu Rady ptáka Loskutáka a také v mnoha jejích knihách. Své bohaté zkušenosti předává dál pomocí kurzů, které pořádá po celé České republice a také prostřednictvím internetových stránek, kde s manželem rovněž provozuje e-shop s materiály pro kreativní tvorbu. Věnuje se také pořádání výstav kreativní tvorby v Česku a zájezdů na podobné výstavy v zahraničí. Je blízkou spolupracovnicí společnosti Original ATOK a lektorkou úspěšných kurzů a pobytů v Centru ATOK v Sebuzíně.
www.brydova.cz

…a další lektoři a odborníci na krásu a zdravý životní styl

Přihláška na program Centra ATOK

Vyberte prosím ubytování (vyžadováno)
 bez ubytování 1 lůžko 3 lůžka 4 lůžka 2 lůžka s příslušenstvím

Vyberte stravování (vyžadováno)
 bez stravy snídaně polopenze plnápenze

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Vyplňte prosím Vaší adresu (vyžadováno)
Ulice a číslo popisné:

PSČ:

Město:

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše poznámka

Závazně objednávám.


Přihlášku a potvrzení o platbě prosíme zaslat nejpozději do 14 dnů před zahájením jednotlivých kurzů a pobytů.
Instrukce pro platbu vám budou zaslány po přijetí přihlášky.

S klientem je počítáno až od doby kdy má zaplacenou zálohu na kurz nebo relaxační pobyt. V případě nezaplacené zálohy nebudeme tato místa blokovat.

POKUD SE KLIENT ODHLÁSÍ:
do 4 týdnů před příjezdem: 10% z ceny pobytu, kurzovného
4-2 týdny před příjezdem: 20 % z ceny pobytu, kurzovného
méně než 2 týdny před příjezdem: storno poplatek ve výši složené zálohy