JARNÍ AROMATERAPIE

Objevujte s námi kouzlo aromaterapie, nechte se hýčkat a inspirovat!

Seznámíte se s historií, druhy a principy aromaterapie. Objevíte její blahodárné účinky, které i vy můžete využít k posílení své fyzické a psychické pohody, k relaxaci a odpočinku, ale také k léčbě běžných zdravotních obtíží. Přijeďte k nám a prožijte víkend plný pohody!

Komu je kurz určen

Všem zájemcům z široké laické veřejnosti, kteří mají zájem seznámit se s principy aromaterapie a používat je v běžném životě.

Program

  • Tento kurz vás seznámí se základními principy aromaterapie a preparáty Original ATOK. Dozvíte se, jak udržovat přirozený půvab pleti, které látky ovlivňují hydrataci pokožky a jak používat vitaminy v kosmetice.
  • Získáte mnoho užitečných a zajímavých informací o preparátech Original ATOK, jejich výrobě, druzích a účincích. Také se naučíte, jak s nimi správně zacházet a jak je používat.
  • Zajímavé a podnětné pro vás jistě budou i diskuze o éterických olejích a surovinách, které jsou při výrobě používány.
  • Kromě poznatků o aromaterapii vám kurz nabídne i prostor pro relaxaci – budete moci využít široké nabídky doplňkových služeb a přímo v centru si dopřát masáž či kosmetické ošetření, ale také si vychutnat zábavu ve společenské místnosti s krbem a barem.

Termín konání

sobota 2. březen 2019 ‒ 9:00 ‒ neděle 3. březen 2019 ‒ 17:00

Cena

Kurzovné zdarma ‒ vratná záloha 500 Kč
Cena nezahrnuje stravování a ubytování

Lektoři

lektor Anastazie SkopalováANASTAZIE SKOPALOVÁ
Majitelka společnosti Cosmetics ATOK International s.r.o., členka Asociace českých aromaterapeutů a absolventka Institutu aromaterapie v Praze, výborná kosmetička a masérka s mnohaletou praxí a zkušenostmi, oblíbená lektorka vyučující aromaterapii a masáže v České republice i v zahraničí. Od počátků společnosti stojí u zrodu úspěšných receptur aromakosmetiky Original ATOK a je osobností, která na kurzech předává nejen své bohaté znalosti a zkušenosti z aromaterapie, ale také své nadšení a lásku k tomuto voňavému oboru. Má ráda procházky přírodou, horské túry, jízdu na kole a veselé lidi kolem sebe. Nejlépe se cítí uprostřed zahrady, mezi květinami a vinicemi. Ráda se věnuje jejich zušlechťování, což je na první pohled patrné i ve Vile Sebuzín.

lektor MUDr. Irina KaplanováMUDr. IRINA KAPLANOVÁ
Odborná konzultantka společnosti Cosmetics ATOK International. Publikuje v časopise Aromaterapie, vede webovou i telefonickou poradnu. Je absolventkou Institutu aromaterapie v Praze. Po mnoho let ochotně radí zákazníkům s nejrůznějšími zdravotními či kosmetickými problémy a společně s nimi nachází řešení, při kterém lze uplatnit zejména aromaterapeutické preparáty a jiné přírodní prostředky. Aromaterapii jako matka dvou dětí mnohostranně využívá i ve svém soukromém životě.

lektor-drbaPAVEL DRBA
Dlouhá léta pracoval jako vedoucí laboratoře společnosti Cosmetics ATOK International, nyní je v důchodu. Patřil mezi uznávané odborníky na technologii zpracování aromaterapeutických preparátů a v této oblasti má rozsáhlé zkušenosti. Ve své profesi vedoucího laboratoře neustále vyhledával nové možnosti a kvalitnější suroviny pro vývoj a výrobu preparátů. Má chemické a pedagogické vzdělání, které nyní uplatňuje jako lektor kurzů v našem vzdělávacím centru v Sebuzíně. Je to pohodový člověk se smyslem pro humor, který nezkazí žádnou legraci.

Přihláška na program Centra ATOK

Vyberte prosím ubytování (vyžadováno)
 bez ubytování 1 lůžko 3 lůžka 4 lůžka 2 lůžka s příslušenstvím

Vyberte stravování (vyžadováno)
 bez stravy snídaně polopenze plná penze

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Vyplňte prosím Vaší adresu (vyžadováno)
Ulice a číslo popisné:

PSČ:

Město:

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše poznámka

Závazně objednávám.


Přihlášku a potvrzení o platbě prosíme zaslat nejpozději do 14 dnů před zahájením jednotlivých kurzů a pobytů.
Instrukce pro platbu vám budou zaslány po přijetí přihlášky.

S klientem je počítáno až od doby kdy má zaplacenou zálohu na kurz nebo relaxační pobyt. V případě nezaplacené zálohy nebudeme tato místa blokovat.

POKUD SE KLIENT ODHLÁSÍ:
do 4 týdnů před příjezdem: 10% z ceny pobytu, kurzovného
4-2 týdny před příjezdem: 20 % z ceny pobytu, kurzovného
méně než 2 týdny před příjezdem: storno poplatek ve výši složené zálohy